page title icon O mnie

Marcin Mioduszewski doradca kredytowy

Nazywam się Marcin Mioduszewski i jestem mobilnym ekspertem finansowym.

W branży finansowej działam już od kilkunastu lat.

Pracując w jednej z największych firm doradztwa finansowego w Polsce pomogłem dotychczas wielu swoim klientom, którzy starali się o sfinansowanie swojej wymarzonej nieruchomości.

Swoją pracę traktuję jako pasję i wyzwanie zawsze stawiając dobro klienta na pierwszym miejscu.

W mojej pracy…

zwracam przede wszystkim uwagę na wiarygodność ofert składanych przez banki, wszelkie gwiazdki w nich zawarte oraz różnice pomiędzy reklamami a rzeczywistością. Rekomenduję tylko takie banki i instytucje, które nie budzą moich wątpliwości, zawsze dbając o jak najwyższe standardy działania.

Współpracując z największymi bankami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce pragnę Państwu pomóc w znalezieniu najkorzystniejszych dla Państwa rozwiązań finansowych, oraz pomóc w wyborze najatrakcyjniejszych dla Państwa ofert kredytowych.

Jako ekspert finansowy:

  • Przeanalizuję Państwa zdolność kredytową
  • pomogę w kompletacji dokumentów, niezbędnych do złożenia wniosków kredytowych
  • wskażę oferty banków, które spełnią Państwa oczekiwania
  • wynegocjuję najatrakcyjniejsze warunki kredytowania
  • szczegółowo objaśnię i omówię umowę kredytową asystując przy jej podpisaniu

partnerzy biznesowi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży finansowej oraz ubezpieczeniowej nawiązałem współpracę z wieloma partnerami biznesowymi, dzięki którym moi Klienci mogą liczyć na atrakcyjne upusty i profesjonalną pomoc:

Lokalni Deweloperzy

Agencje Nieruchomości

Notariusze

Rzeczoznawcy majątkowi

UBEZPIECZENIA

Ubezpieczeniami zajmuję się od lat. Dzięki temu potrafię dopasować ubezpieczenia do potrzeb moich Klientów. Osobom zainteresowanym proponuję szeroki wachlarz ubezpieczeń:

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia majątkowe

INWESTYCJE

Inwestowanie to droga do pomnażania posiadanego kapitału, ale i sposób na zbudowanie go od podstaw. Inwestujemy po to, aby móc realizować swoje cele – więc na początek warto je sprecyzować. Z doświadczenia wiem, że łatwiej pomnażać pieniądze wiedząc, że zbiera się na konkretny cel: samochód, budowę domu nad morzem czy edukację dzieci.

Przed podjęciem pierwszych decyzji, polecam określić akceptowany poziom ryzyka inwestycyjnego i horyzont inwestycyjny – a więc czas, w jakim będziesz pomnażać swoje pieniądze. W swojej ofercie proponuję:

Rachunki oszczędnościowe

Lokaty bankowe

Lokaty strukturyzowane

Programy oszczędnościowe z gwarancją kapitału

Pamiętaj, reprezentuję tylko Ciebie i Twój interes!