page title icon Rekomendacje

Opinie klientów


Gorąco polecam pana Marcina jako doradcę kredytowego. Fachowy, uprzejmy, pomocny. Zarówno porada, jak i przeprowadzenie transakcji na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt telefoniczny. Naprawdę polecam.

– Jolanta Soból


Chciałabym szczerze polecić usługi doradcy – Pana Marcina Mioduszewskiego. Dostałam wizytówkę od koleżanki, bo byłam w dość trudnej sytuacji finansowej, a pilnie potrzebowałam kredytu. Od razu dodam, że bardzo sceptycznie podchodziłam do wszelkiego rodzaju “doradztwa finansowego”. Jednak po pierwszym spotkaniu, Pan Marcin krótko i zwięźle przedstawił mi zasady, na jakich pracuje oraz oferty bankowe. Krok po kroku wytłumaczył mi, jak przebiega cały proces kredytowy, zwracając uwagę na najważniejsze rzeczy. Szczerze mówiąc, po jednym spotkaniu wiedziałam dużo więcej, aniżeli po odbyciu pięciu spotkań w poszczególnych placówkach bankowych. Pan Marcin naprawdę bardzo dobrze potrafi przekazać wiedzę na temat bankowości i posiada ogromną wiedzę merytoryczną w tej dziedzinie. Po niespełna trzech tygodniach otrzymałam za pośrednictwem Pana Marcina kredyt hipoteczny na wnioskowaną kwotę. Myślałam, że już nigdzie w mojej sytuacji nie dostanę kredytu. Podsumowując, jeśli ktoś będzie miał problemy ze znalezieniem właściwego doradcy w dziedzinie bankowości i finansów – to SZCZERZE POLECAM USŁUGI PANA MARCINA. Jest to osoba bardzo kontaktowa, kompetentna i posiada doświadczenie w tym co robi. Jeśli doradztwo finansowe w naszym kraju ma stać na takim poziomie, to jestem jak najbardziej za. Jeszcze raz wielkie dzięki !!!

– Małgorzata


Witam, jestem zadowolony z usług Pana Marcina. Zakres jego wiedzy i umiejętności oceniam bardzo wysoko. O bankowości wie niemal wszystko. Z Jego pomocą przebrnęliśmy przez gąszcz dokumentacji bankowej oraz znaleźliśmy najbardziej dostosowany do naszych potrzeb sposób finansowania nabywanego lokalu. Dziękujemy i pozdrawiamy!

– Kazimierz i Alicja

Polecam Pana Marcina. Jest bardzo dobrym i rzetelnym doradcą. Zawsze dostępny, nawet w soboty i niedziele. Pomógł mi przy okazji załatwić wiele kwestii prawnych związanych z nieruchomością, co przełożyło się na spore oszczędności. DRODZY PAŃSTWO, NA PRAWDĘ WARTO POWIERZYĆ SWOJE FINANSE W RĘCE PROFESJONALISTÓW.

– Jarek Olewajk


Kredyt został załatwiony szybko i sprawnie. Nie było żadnych niesygnalizowanych wcześniej niespodzianek. Kontakt bezpośredni skuteczny i miły. polecam

– Aldona i Mariusz


Szczerze polecam Pana Marcina jako doradcę kredytowego. Pomógł mi przejść przez wszystkie zawiłe formalności związane z uzyskaniem kredytu. Bardzo pomocny, życzliwy i jest w stałym kontakcie z klientem. Nic dodać, nic ująć.

– Monika Kamińska

Pan Marcin jest bardzo sympatyczną i życzliwą osobą. W bardzo przystępny sposób wytłumaczył mi kilka ofert kredytów hipotecznych. Takich informacji nie dostałam nawet w bankach ! Kredyt uzyskałam już po niespełna dwóch tygodniach. SZCZERZE POLECAM!

– Alicja Pasterkiewicz


Mówiąc szczerze to nie do końca byliśmy przekonani do usług doradców finansowych. Pana Marcina poleciła nam znajoma. Złożyliśmy oferty do 3 banków, po czym dostaliśmy decyzję pozytywną z dwóch. Oferty w niczym się nie różniły od tych, które były w bankach (wiemy, bo sami sprawdzaliśmy), więc jeśli ktoś może załatwić za nas całą papierologię, której po prostu nie cierpimy, to warto skorzystać z usług takiego doradcy.

– Biernaccy


Ze szczerym sumieniem mogę polecić usługi Pana Mioduszewskiego. Na jego osobę natknąłem się przypadkiem szukając informacji nt. kredytów w internecie. Skontaktowałem się z p. Mioduszewskim nie będąc do końca przekonanym do korzystania z usług doradców, ale teraz wiem, że była to jedna z najlepszych decyzji. Kontakt, dyspozycyjność oraz wiedzę mogę ocenić wzorowo. Pan Mioduszewski okazał się niezwykle pomocny przy otrzymaniu kredytu na wymarzony dom, zwłaszcza, że nasza sytuacja nie należała do najprostszych. Ja pracuję zagranicą, a żona jest na urlopie wychowawczym. Większość formalności udało nam się załatwić drogą korespondencyjną, a ja przyleciałem tylko na podpisanie decyzji kredytowej dokumentów. Cała procedura kredytowa przeszła sprawnie i szybko. Warto powierzyć swoje interesy osobie, która się na tym zna, a sobie samemu zaoszczędzić stresu i czasu. Szczerze polecam!

– Tyborowscy

Pan Marcin Mioduszewski pomógł nam wybrać kredyt hipoteczny Cechujące go sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność jest gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki wykazywanej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętności sprawnego działania bardzo szybko otrzymaliśmy kredyt. Posiadane zdolności interpersonalne sprawiają, że Pan Marcin stanowi doskonałą wizytówkę firmy zwłaszcza w kontaktach z klienami.

– Arek i Ewelina Reluga


Bardzo fachowa obsługa i duża skuteczność. Nie musiałem tracić czasu na przeglądanie wszystkich ofert bankowych i szukanie “haczyków”.
Sprawnie, profesjonalnie i w dodatku bezpłatnie. Jest OK.

– Daro


Rzetelna i fachowa pomoc! dzięki Panie Marcinie

– Jacek

Chciałabym polecić Pana Marcina jako dobrego doradcę finansowego. Razem z mężem długo staraliśmy się o kredyt, jednak dwa banki odmówiły nam udzielenia pożyczki ze względu na zbyt dużą powierzchnię działki. U Pana Marcina wybraliśmy dwa inne banki, do których złożylismy wnioski. W jednym z nich dostaliśmy kredyt na kwotę, którą chcieliśmy. Czasem na prawdę warto skorzystać z usług fachowców. Dziękujemy!

– Monika Rosińska


Oszczędność czasu, duży wybór ofert, fachowa pomoc. Nic dodać, nic ująć. Polecam

– Jacek


Bardzo kompetenta i fachowa osoba! Posiada olbrzymią wiedzę o bankowości i kredytach mieszkaniowych. Dzięki Panu Marcinowi dostaliśmy kredyt na promocyjnych warunkach, dzięki jego negocjacjom. Jaszcze raz śliczne dzięki i pozdrawiamy! 

– Michał i Natalia Chorążyc

Witam! Pełen profesjonalizm oraz ogromna wiedza o bankowości. Potrzebowaliśmy pożyczki na budowę domu, a większość banków odmawiała nam jej udzielenia.
Pan Marcin pomógł nam prejść przez cały gąszcz dokumentacji i znaleść ten właściwy bank. Szczerze polecamy

– Bogdan Podolak


Dzięki staraniom Pana Marcina uzyskaliśmy dofinansowanie w programie MDM !!!
Kwota ponad 68.000 zł jest dla nas duuuużym wsparciem przy kredycie. Dziękujemy 

– Emilka


Czekam na Twoją opinię

1 komentarz do “Rekomendacje”

  1. Śmiało mogę polecić usługi Pana Mioduszewskiego, kredyt został mi przyznany w niespełna dwa tygodnie od momentu złożenia wniosków. Chyba nie warto samemu chodzić i szukać, lecz zdać się na profesjonalistów. Polecam!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz